LV DE EN
DODIES KUR VĒLIES! JŪTIES KĀ MĀJĀS!

Sākums | Kontakti
/ CEĻOJUMU APRAKSTI

Norvēģijas kempingu karte un ieteicamie maršruti
Sekojiet mūsu rekomendētajam ceļojuma maršrutam un Jums būs iespēja apskatīt populārākos apskates objektus Norvēģijā.
Sīkāka informācija angliski un kempingu karte šeit:
http://www.norwaycamping.no/en.htmlSkatīt vairāk ...
Ar Carado A464 uz Maroku - fotogalerija
FOTOGALERIJA - devāmies tālā ceļojumā uz Maroku! Carado A464 izrādās ir ļoti labs kemperis šādam tālam braucienam, godam izturēja gan šosejas, gan tuksnešus.
Skatīt vairāk ...
Kempera brauciens uz Bosniju caur 11 valstīm!
Ne jau pirmo gadu ar „pīpi uz jumta” attiecībās ar auto ceļošanu! Ir tak tāds sen vecajā Eiropā atklāts izgudrojums kā dzīvojamais kemperis Tā nu arī šogad ņēmām jaunu, labu kemperi no HMR auto www.kemperunoma.lv un startējām 2 nedēļu ceļojumam ar gala mērķi Mostar, Bosnijā, kur bija jāsatiek viens labs draugs! Šogad bijām 4 braucēji, jo viens pāris atteicās, toties tamdēļ kemperī jutāmies ļoti ērti.

Skatīt vairāk ...
Norvēģija ar kemperi 8 dienās.
Gatavošanās.
Jau labu laiku iepriekš iepazinos ar Norvēģiju internetā, ievācu nepieciešamo informāciju par dažādiem maršrutiem, kuros ved tūrisma firmas, portālos www.icelo.lv un www.calis.lv izlasīju aprakstus par ceļojumiem uz Norvēģiju, praktiskos ieteikumus, paciparoju un izlēmu braukt ar kemperi.


Skatīt vairāk ...
Apkārt Francijai ar kemperi jeb viss no Francijas ar vienu piegājienu
Uzkrājuši labu pieredzi ar kemperu jeb motormāju ceļošanu pagāšanā gadā pa visu Slovākiju un apkārt Tatru kalniem, šogad bijām nobrieduši kam garākam un lielākam. Kemperi norezervējām jau laikus, piedevām pašu lielāko! Papildus tam šoreiz ceļā devāmies veseli 6 cilvēki, kas draudzīgi arī sagulējām un sadzīvojām vienā kemperī visa ceļojuma laikā. Galvenais visam pieiet mierīgi, ērtības labad izmantot kempingus un daudz neaizrauties ar demokrātisko balsošanu, bet gan pieturēties jau mājās izstrādātajam maršrutam.
Skatīt vairāk ...
NEATKARĪGĀ RĪTA AVĪZE "Ceļo ar māju uz riteņiem"
Ceļo ar māju uz riteņiem

Kristaps Kārkliņš

Aizvien vairāk ģimenes dod priekšroku aizraujošajam ceļošanas veidam ar kemperu jeb māju uz riteņiem, jo tas vienlaikus sniedz neatkarību, ceļojuma brīvību un mājas sajūtu.
No malas tie līdzinās nedaudz paaugstinātam mikroautobusam ar pagarinātu aizmuguri. Tajos ir iespēja vienlaikus ceļot četriem vai sešiem cilvēkiem. Nav lieki jālauza galva, kur nakšņot.
„Tas ir kā dzīvoklis vai māja, ar kuru var doties uz jebkuru vietu. Apmēram puse interesentu kemperus iznomā, otra puse iegādājas,” stāsta

Skatīt vairāk ...

 
izstrādāts: evolution.lv