LV DE EN
DODIES KUR VĒLIES! JŪTIES KĀ MĀJĀS!

Sākums | Kontakti
/ NODERĪGA INFO / Biežāk uzdotie jautājumi

Kādas ir prasības, lai varētu noīrēt kemperi? Transportlīdzekļa īrētājam un vadītājam jābūt vismaz 21 gadu vecam. Šai personai vismaz trīs gadus ir jābūt derīgas vadītāja apliecības (B kategorijas) īpašniekam.

 

 

Kā rezervēt kemperi? Jūs varat rezervēt transportlīdzekli pa telefonu, pa e-pastu vai izīrēšanas stacijā. Pēc tam īrētājam jānoslēdz nomas līgums un jāveic avansa maksājums 50 % apmērā 10 dienu laikā pēc līguma parakstīšanas. Slēdzot līgumu nepieciešams uzrādīt derīgu vadītāja apliecību. Ja naudas iemaksa netiek veikta augstākminēto 10 dienu laikā, līgums var nebūt saistošs Iznomātājam un tas var iznomāt kemperi citiem interesentiem .

 Kāda ir nomas līguma apmaksas kārtība?
Īres maksa jāmaksā uz priekšu – apmaksa jāveic līdz dienai, kad saņemat mašīnu. Papildus īres maksai, mašīnas saņemšanas dienā jāiemaksā EUR 900 ķīlas nauda/drošības depozīts. Ķīlas nauda
Jums tiek atgriezta atpakaļ 48 stundu laikā pēc tam, kad atdodat mašīnu nomas līguma laika beigās.
 
Vai ir minimālais īres termiņš?
Jā, minimālais īres termiņš ir 7 dienas aktīvajā un vidēji aktīvajā sezonā, 4 dienas nelielas aktivitātes un klusajā sezonā.
 
Kad un kā notiek kempera saņemšana un nodošana?
Saņemšana/nodošana notiek parakstot pieņemšanas-nodošanas aktu, kurā tiek fiksēts saņemšanas/nodošanas laiks, esošie/neesošie defekti mašīnai, aprīkojums u.tml. informācija.
 
Saņemšanas laiki ir: Pirmdiena-Piektdiena plkst.10.00 -18.00 .
Transportlīdzekļa nodošanas laiki: Pirmdiena-Piektdiena 10.00 - 18.00
Nedēļas nogalēs un valsts svētkos transportlīdzekļu saņemšana un nodošana ir iespējama iepriekš par to atsevišķi vienojoties ar Iznomātāju.
 
Kādi ir nosacījumi, nododot kemperi?
Transportlīdzeklim būs iztīrīts no iekšpuses un bāka uzpildīta ar dīzeļdegvielu, pirms tas tiek saņemts. Attiecīgi jānodod tādā pašā stāvoklī ar pilnu bāku.
 
Kā rīkoties, ja atgadījusies avārija vai kemperis sabojājies?
Avārijas vai transportlīdzekļa sabojāšanās gadījumā, lūdzu, nekavējoties zvaniet mums.
Zvanot no ārzemēm, lūdzu, sazinieties ar ADAC ārkārtas telefona numuru, kas ir pieejams visu gadu.
 
Kāda ir kempera apdrošināšana un pašrisks, kurās valstīs tā darbojas?
Visiem kemperiem ir OCTA un Kasko polises, kas darbojas Eiropas teritorijā. Ceļojumiem uz citām valstīm (Krievija, Turcija u.tml.) nepieciešams iepriekš vienoties ar Iznomātāju un veikt papildus apdrošināšanu. Maksimālais Kasko pašrisks kempera iznomātājam ir EUR 600.

 

Vai es varu noformēt nomas līgumu uz juridisku personu?
Jā, izīrētājs var būt gan fiziska, gan juridiska persona.


Atpakaļ ...
 
izstrādāts: evolution.lv